Week van de Toegankelijkheid

#WvdT

Kaart wordt geladen...

Datum/Tijd

3 oktober 2023 - 13:00 - 16:00

Locatie

Museum Ons’ Lieve Heer op Solder

Provincie

Noord Holland

Soort activiteit (online en/of op locatie)

Op locatie

Organisator

Museum Ons' Lieve Heer op Solder

INDIVIDUEEL BEZOEK voor mensen die slecht ter been zijn in Museum Ons’ Lieve Heer op Solder

CoVisit

Verscholen in het hart van de Amsterdamse binnenstad bevindt zich Museum Ons’ Lieve Heer op Solder, een zeldzaam goed bewaard gebleven grachtenhuis uit de 17e eeuw. Smalle gangen en trappen leiden naar historisch ingerichte woonvertrekken, keukens en bedstedes, om te eindigen op de bovenste verdieping waar zich een complete verborgen huiskerk bevindt.

Er is geen lift niet mogelijk in het monument, maar voor bezoekers die slecht ter been zijn is een speciale voorziening ontwikkeld: de CoVisit.

Vanaf een speciaal ingerichte plek kunt u zo tóch een gezamenlijk bezoek brengen aan Museum Ons’ Lieve Heer op Solder.

Uw medebezoeker loopt de route door het monument. Via een computer en een speciale telefoon blijft u met elkaar in verbinding. Via audio, beeld en spraak en volgt u zo samen dezelfde route.

De CoVisit is tijdens openingsuren te boeken, maar tijdens de week van de toegankelijkheid gratis op dinsdagmiddag 3 oktober.

Wanneer:

Dinsdag 3 oktober tussen 13-14 uur, 14-15 uur en 15-16 uur

U en uw begeleider krijgen gratis entree (maximaal 1 begeleider).

Van te voren reserveren via:

boekingen@opsolder.nl

020-624 66 04

Voor meer informatie: https://opsolder.nl/toegankelijkheid/

Week van de Toegankelijkheid – 2 t/m 7 oktober 2023