Leeuwarden-Fryslân 2018 is voor iedereen. Voor een evenement als De Reuzen van Royal de Luxe zijn er beperkingen. Het evenement is van 17-19 augustus. De binnenstad is afgesloten voor verkeer en zal met 400.000 bezoekers moeilijker bereikbaar zijn. De organisatie heeft samen met de Tasforce Toegankelijkheid zoveel mogelijk maatregelen genomen om het reuzenfestijn bereikbaar en toegankelijk te maken.
Graag aanmelden voor voorzieningen
Besluit je om te komen? Hartstikke leuk! Om je bezoek mogelijk te maken hebben we een aantal zaken voor je kunnen faciliteren. Om daar gebruik van te maken is aanmelden noodzakelijk. Ook groepen andersvaliden kunnen zich aanmelden.
Gehandicaptenparkeerkaart en audiobeschrijving
- Voor mensen met een Europese Gehandicaptenparkeerkaart zijn er speciale (betaalde) parkeerplekken.
- Voor rolstoelgebruikers en mensen die slecht ter been zijn is er op een aantal plekken een speciaal afgezet gebied (zie het overzicht van afgezette gebieden en tijden via de link hieronder).
- Voor blinden en slechtzienden bieden we een Nederlandse audiobeschrijving in de afgezette gebieden.
- Rolstoeltoiletten zijn in de buurt van afgezette gebieden beschikbaar.
Meer informatie over toegankelijkheid bij het Reuzenfestijn:
https://www.friesland.nl/nl/culturele-hoofdstad/programma/royal-de-luxe/toegankelijkheid-voor-andersvaliden
Meer informatie over de voorstelling:
https://www.friesland.nl/nl/culturele-hoofdstad/programma/royal-de-luxe/voorstelling